Rok 2020

12. 05. 2020  Poslanci našej obce Ruskovce, takto odovzdali kompostery do každej domácnosti. Veríme, že každému občanovi poslúžia a splnia účel. Ďakujeme za ochotu a čas poslancom.

30. 04. 2020  Aj tento rok sme si pripomenuli tradíciu Vstávania mája, aj keď tento rok to bolo bez účasti občanov. Našim chlapom z FS Ruskovčan a Laurike Szabovej veľmi pekne ďakujeme 🙂

 

17. 04. 2020 Vážení občania, aj takto si vážime svojich zamestnancov a aj takto ich chránime. Dnes – 17. 04. 2020 sa v priestoroch obecného úradu vykonala dezinfekcia. Polymérová dezinfekcia PolyHMG Universal, ktorá má širokospektrálne použitie a je zdravotne nezávadná. Táto dezinfekcia ničí baktérie, vírusy, atď. + dlhodobo zanecháva povrchy chránené proti mikroorganizmom. Táto látka je netoxická, bez zápachu a neškodí zdraviu.
Tak ako dnes sa dezinfikovali priestory obecného úradu, tak sa aj v najbližších dňoch budú dezinfikovať verejné priestranstva v obci, ako napríklad, autobusové zastávky, lavičky v parkoch a podobne.
Vrelo môžeme len odporučiť firmu – Delphia.sk
kontakt: Bc. Lucia Balážová,
mobil: 0907 322 885
Mail: balazova@prepanelak.sk

23. 03. 2020 Vážení občania, dúfam, že nás tieto rúška ochránia, a zároveň Vám želám hlavne veľa zdravia, lebo teraz ho všetci potrebujeme. Tak isto Vás prosím, aby ste sa v týchto dňoch zdržiavali doma, je to oveľa bezpečnejšie.Na záver mi dovoľte, poďakovať dobrovoľným hasičom, za pomoc pri rozdávaní rúšok v obci.
Ďakujem 🙂.    

Comments are closed.